طول عمر یخچال فریزر

طول عمر یخچال فریزر خود را محاسبه کنید

به طور متوسط، طول عمر یخچال فریزر یا فریزر 16 سال است. فریزرها معمولاً از 12 تا 20 سال دوام می آورند. در کنار لوازم گازی و برقی، فریزرها دارای طولانی ترین کارکرد نسبت به بقیه ی لوازم آشپزخانه هستند.

اما این تضمینی نیست! عوامل زیادی بر دوام فریزرها تأثیر می گذارند، از جمله عوامل نگهداری و محیطی. اگر در مورد مراقبت های مناسب از فریزر اطلاعاتی کسب کردید، می توانید اطمینان حاصل کنید که برای مدت طولانی خونسردی شما را حفظ می شود.

ما در زیر نکات مراقبتی و جزئیات مهم تر درباره طول عمر فریزر داریم.

اگر متوسط ​​طول عمر یخچال فریزر 16 سال باشد، این در مورد فریزر خانه شما چقدر است؟ آیا فریزر شما یکی از “متوسط” هاست یا زودتر از اکثر موارد خراب می شود؟

طول عمر یخچال فریزر معمولاً به این عوامل بستگی دارد:

 

  • کیفیت

ماندگاری مدل های فریزر لوکس معمولاً بیشتر از واحدهای فاقد قطعات پیشرفته است. بعلاوه، مینی فریزرها ممکن است به اندازه فریزرهای خانگی یا یخچال فریزرهای اندازه کامل دوام نداشته باشند.

  • نگهداری

طول  عمر متوسط بخچال ​​فریزر 16 ساله فقط در مورد فریزرهایی که به درستی نگهداری شده اند صدق می کند. (ما در زیر برخی از نکات نگهداری را برای شما ارائه می دهیم!)

  • تعمیرات

برخی از سرویس های تعمیر لوازم خانگی از قطعات پس از فروش استفاده می کنند یا از “میانبرهای” دیگری استفاده می کنند که مشکل فریزر را برای مدت طولانی حل نمی کند. ساده ترین راه حل؟ آقای لوازم الکتریکی محل خود را استخدام کنید!

  • کاربرد

در صورت استفاده نادرست، فریزر زودتر فرسوده می شود. انسداد دریچه های فریزر را پاک کنید، آن را بین 0 تا 5 درجه فارنهایت نگه دارید و از پر کردن بیش از حد دستگاه خودداری کنید.

  • محیط

اگر در گاراژ، بیرون یا حتی کنار پنجره آفتابی فریزر دارید، به احتمال زیاد عمر فریزر شما کمتر است. فریزر خود را از درجه حرارت و رطوبت شدید دور نگه دارید.

به دانستن متوسط ​​عمر سایر لوازم خانگی علاقه دارید؟ ما یک نمودار و راهنمای لوازم خانگی داریم.

چگونه با بخچال فریزر خود درست رفتار کنیم؟

فریزر بستنی شما را سرد نگه می دارد. آیا واقعاً می خواهید از این وسیله عزیز غافل شوید؟

اولین چیزی که باید بخاطر بسپارید: هرگز از علائم خراب شدن فریزر مانند یخ ساز آهسته یا صدای عجیب غافل نشوید. با متخصصین معتبری مانند تامین تک تماس بگیرید. در صورت ترجیح، می توانید خدمات را بصورت آنلاین و در زمانی مناسب برای خود برنامه ریزی کنید.

در اینجا چند روش برای کمک به شما وجود دارد:

  • همیشه نشت های فریزر را بلافاصله پاک کنید.

  • هر شش تا هشت ماه یخچال فریزر را با آب و صابون و قسمت یخ زده را تمیز کنید. از مصرف مواد شیمیایی سخت مانند سفید کننده یا محصولات مبتنی بر اسید خودداری کنید.

  • فریزر را بین 0 تا 5 درجه فارنهایت نگه دارید، مگر اینکه در دستورالعمل های سازنده موارد دیگری مشخص شده باشد.

  • سیم پیچ کندانسور، کالیبراسیون دماسنج و وضعیت سیم کشی را هر ساله بررسی کنید.

  • برای دانستن نکات بیشتر مربوط به تعمیر و نگهداری، از جمله این مراحل برای فریزرهای تجاری، با چک لیست تعمیر و نگهداری فریزر ما مشورت کنید.

همانطور که طول عمر یخچال فریزر تا حدی به تعمیر و نگهداری بستگی دارد به بازده بهینه انرژی نیز بستگی دارد. یک مزیت مهم دیگر پیروی از دستورالعمل های فوق، صرفه جویی در هزینه قبض برق ماهیانه است. این امر به ویژه در مواردی که فریزر شما کاملاً قدیمی است بسیار مهم است؛ زیرا نسبت به روز اول احتمالاً کمی ناکارآمد بوده است. سایر نکات مربوط به لوازم خانگی ما را برای صرفه جویی در مصرف انرژی در خانه بررسی کنید.

آیا از تاریخچه فریزر خود اطلاع دارید؟

اگر شخصاً فریزر خود را خریداری کرده اید، پیش بینی میزان دوام آن آسان تر است زیرا از سابقه کامل آن اطلاع دارید. اگر به مکانی جدید نقل مکان کرده اید که از قبل فریزر در آن بوده است، ممکن است بدانید که این دستگاه چند ساله است، اما حدس زدن اینکه آیا مورد سو استفاده قرار گرفته یا به خوبی نگهداری شده است دشوار است. در هر صورت، شما می توانید به راحتی برای مراقبت از دستگاه یا برای تعمیر فریزر در صورت لزوم با یک متخصص معتبر تماس بگیرید .

اگر می خواهید بدانید فریزر شما چند سال دارد، به دنبال برچسب یا صفحه ای باشید که مدل و شماره سریال را نشان دهد. ( احتمالاً در پشت دستگاه قرار دارد.) این قسمت باید به شما بگوید که تاریخ ساخت چیست. در غیر این صورت، نام تجاری، مدل و شماره سریال را به صورت آنلاین جستجو کنید.

خدمات نگهداری و تعمیر یخچال فریزر تامین تک

ما مشاوره می دهیم و یا فریزر شما را تعمیر می کنیم، تامین تک خوشحال است که به شما کمک می کند تا خانه شما راحت، کارآمد و ایمن باشد. دفعه بعدی که به خدمات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی احتیاج دارید، به تیم کارشناسان تامین خود اطلاع دهید یا به راحتی و بصورت آنلاین برنامه سرویس را تعیین کنید.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید