در صفحه اموزش تعمیر کولر گازی در مورد برخی موارد خرابی که توسط خودتان قابل حل شدن هست، آموزش داده ایم اما اگر نیاز به تعمیر تخصصی کولرگازی دارید، از فرم تماس این صفحه استفاده کنید.

اتصالات برقی از کنتور و  نشت آب از پنل ،  از جمله مشکلات مرسوم در کولر های گازی هستند که در خیلی از اوقات بدون مراجعه شخص تعمیر کار و توسط خود کاربر قابل حل می باشند.به عنوان مثال هنگامی که دستگاه هیچ عکس العملی به فرمان های کنترل نشان نمی دهد ، بهتر است قبل از تماس با تعمیرکار از سالم بودن فیوز و عمل نکردن آن مطمئن شد. مورد دیگری که بسیار نیز دیده  می شود ، خارج شدن آب از پنل دستگاه است که به چند علت اتفاق می افتد : تراز نبودن پنل ، مسدود شدن لوله درین دستگاه و یا رعایت نکردن شیب مناسب برای خروج آب دستگاه

کولر های گازی در دو نوع اسپیلیت و پشت پنجره ای در بازار موجود هستند. در اینجا در مورد کولر های گازی از نوع اسپیلیت صحبت می کنیم. همانطور که از ترجمه نام آنها بر می آید ، از دو بخش تشکیل می شوند. بخش اول که بر روی دیوار منزل یا محیط کار نصب شده  اواپراتور را در خود جای می دهد و بخش دوم که در فضای باز نصب می شود از قسمت کمپرسور و کندانسور را شامل می شود . این دو بخش به وسیله لوله های مسی به یکدیگر اتصال دارند.

اگر کولر گازی شما نیاز به تعمیر تخصصی و حرفه ای تر دارد، تامین تک با استفاده از تجربه و دانش بالایی که در طی مدت 25 سال (ربع قرن) بدست آورده، میتواند حرفه ای ترین و بهترین گزینه شما برای تعمیر لوازم خانگی تان باشد.تامین تک هیچ محدودیتی در تعمیر برندهای کولرگازی از جمله تعمیر کولرگازی اجنرال (OGENERAL) ، ال جی LG , اینورتر و…   ندارد و تمام موارد بصورت تخصصی و حرفه ای تعمیر میشوند.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید