مشکل ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی- 5 مشکل ماشین لباسشویی و راه حل های آن

آیا ماشین لباسشویی در میانه شست و شوی متوقف می شود؟ آیا صداهای عجیب یا ارتعاشاتی تولید می کند؟برای تعمیر ماشین لباسشویی، اینها فقط دو مورد از متداول ترین مشکل ماشین لباس شویی هستند که شبکه گسترده تکنسین های ما بطور روزانه حلشان می کنند. در حقیقت ، شرکت تامین تک سال پیش بیش  از 1000 مورد ماشین لباسشویی را تعمیر کرد!
اگر ماشین لباسشویی شما خراب است ، یکی از این مشکلات رایج ماشین لباسشویی می تواند مقصر آن باشد.
روی نمادهای موجود در عکس زیر بروید تا متوجه شوید که مهم ترین مشکلات ماشین لباسشویی چیست و چه عاملی باعث ایجاد آنها می شود.

مشکل شماره 1: ماشین لباس شویی صداها و ارتعاشات عجیب تولید میکند

مقصر احتمالی: مهره نگه دارنده ظرف رخت شویی بر اثر بد مهر و موم شدن آسیب بدی دیده است و به احتمال زیاد برای تعمیر ماشین لباسشیی باید عوض شود.

 مشکل شماره 2: ماشین لباسشویی کار نمی کند یا در میانه شست و شوی متوقف می شود

مقصر احتمالی: در یا سوئیچ برق دریچه اگر آسیب دیده باشد، ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی، نیاز به تعویض داشته باشد. اگر چیزی در آن گیر کرده باشد، می تواند به مرور زمان فرسوده یا شکسته شود.

مشکل شماره 3: ممکن است آب تخلیه نشود

مقصر احتمالی: پمپ تخلیه ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. با گذشت زمان می تواند فرسوده شود و یا در چرخه شستشو اشیا خطرناک را که در لباس بجا مانده اند، بر اثر کوبیدن به لگن ماشین لباسشویی به آن آسیب بزنند. اتصال شلنگ تخلیه  به لوله تخلیه را برای اطمینان چک کنید.

مشکل شماره 4:  آب در طول چرخه چرخش به بیرون پمپاژ نمی کند

مقصر احتمالی: ممکن است مجبور شوید پمپ تخلیه را تعویض کنید. چون ممکن است کهنه شده باشد یا آسیب دیده باشد زیرا ممکن است چیزی در طی چرخه شستشو در یکی از لباس ها در آن باقی مانده باشد.برای تعمیر ماشین لباسشویی، اتصال شلنگ تخلیه  به لوله تخلیه را برای اطمینان چک کنید.

مشکل شماره 5: سبد یا لگن لباسشویی کند میچرخد یا اصلا نمی چرخد

مقصر احتمالی: همچنین اگر صداهای تق و توق کردن از سبد ماشین لباس شوییتان می شنوید، اکر میخواهید تعمیر ماشین لباسشویی تان را خودتان انجام دهید، متصل کننده موتور ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. بیش از حد قابل تحمل سبد در آن البسه ریختن باعث کاهش عمر متصل کننده می شود.

در صورتی که مشکل پیش آمده برای شما در این لیست نیست، نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای و تخصصی هستید برای تعمیر ماشین لباس شویی تان، اگر در پردیس، بومهن، رودهن و دماوند هستید ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

, , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید