حل مشکل یخ ساز یخچال فریزر با رعایت نکاتی ساده

هیچ چیز بیشتر از یخ سازهایی که کار نمی کنند ناامیدکننده نیست ، مخصوصاً در تابستان که چیزی بیش از یک لیوان آب یخ زده یا لیموناد دوست ندارید! شاید آخر هفته با دوستان خود کباب می کنید یا یک شام میزبانی می کنید. حتی اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، شما به یخ ساز یخچال فریزر خود نیاز دارید تا کار کند. خواه با یخ ساز یا یخ ساز در فریزر خود مشکلی داشته باشید، کارشناسان تامین تک با شما هستند تا نکات مفیدی را برای عیب یابی یخ ساز به اشتراک بگذارند. یک بار برای همیشه دریابید که چرا  یخ ساز شما درست کار نمی کند.

نکات عیب یابی یخ ساز یخچال فریزر

اگر یخ ساز شما از کار افتاد، اولین کاری که باید انجام دهید اطمینان از روشن بودن آن است. در اکثر مدل ها، کلید برق یا روی خود یخ ساز یا دیواره فریزر قرار دارد. بعضی از آنها بازوی سیم گیر دارند تا کلید خاموش و روشن. هنگامی که بازوی استرلر در وضعیت پایین قرار دارد، یخ ساز روشن است.

پس از اطمینان از فعال بودن یخ ساز، این مراحل عیب یابی یخ ساز یخچال فریزر را دنبال کنید:

  1. اطمینان حاصل کنید که منبع تغذیه فریزر یا واحد شما روشن است و قطعی ندارد.
  2. بررسی کنید که لوله رابط با یخ مسدود نیست.
  3. اگر واحد شما فیلتر آب دارد، آن را تعویض کنید.
  4. اگر در عیب یابی واحد فریزر هستید، بررسی کنید که دمای داخلی چیست؟ باید منفی 19 درجه سانتیگراد یا سردتر باشد.

جزئیات عیب یابی  یخ ساز

اگر درباره نحوه انجام مراحل بالا مطمئن نیستید، در اینجا جزئیات بیشتر آورده شده است. اگر مشکوک هستید که مشکل در ایجاد انسداد در خط آب است، یخچال / فریزر یا یخ ساز مستقل را از برق بکشید و آن را از دیوار دور کنید. این به شما فرصت می دهد تا ببینید آیا خط واقعاً دلیل ساختن یخ توسط یخ ساز نیست. شما باید خط آب را با استفاده از دریچه واقع در پشت واحد ببندید. سپس خط آب را از دستگاه خود جدا کرده و آن را از نظر وجود لک و توده یخ بررسی کنید – هر چیزی که می تواند مانع جریان آب شود را بررسی کنید. خط را صاف کرده و اجازه دهید قبل از اتصال دوباره یخچال و فریزر، یخ درون آن ذوب شود.

اگر خط آب مشکلی نداشته باشد، گرفتگی فیلتر آب می تواند دلیل توقف کار یخ ساز باشد. دستورالعمل های سازنده را بخوانید تا فیلتر مناسب دستگاهتان را تعیین کنید و آن را مطابق دستورالعمل تغییر دهید.

یخ ساز هنوز کار نمی کند؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید : 

09108176962 و 76270028-021

مشکلات برق، خطوط آب منجمد یا مسدود شده یا مسدود شدن فیلترها دلیل اصلی یخ ساز نبودن یخ ساز است. بنابراین بعد از اینکه مراحل پیشنهادی بالا را دنبال کردید، یخ ساز شما باید شروع به کار کند.

اگر با وجود تلاش شما، یخ ساز شما هنوز کار نمی کند، مشکل ممکن است مسئله پیچیده تری باشد. در این صورت، به تامین تک تماس بگیرید یا قرار ملاقات را بصورت آنلاین تعیین کنید. خدمات تعمیر یخ ساز ما سریع و قابل اعتماد هستند.

منبع: mrappliance.com

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید