لباسشویی هوشمند

آنچه باید در مورد لباسشویی هوشمند بدانید

چه آن را دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید، لباس شستن کار سختی است که نمی توانید از آن اجتناب کنید؛ اما وسایل مناسب می توانند به شما کمک کنند تا در وقت خود صرفه جویی کنید. هنگامی که زمان تعویض تجهیزات لباسشویی فرا می رسد، یک ترکیب خشک کن واشر هوشمند گزینه ای عالی است که به شما امکان انعطاف پذیری و آزادی کنترل تجهیزات را از هرجایی که زندگی شما را با استفاده از هر دستگاه مجهز به Wi-Fi می برد، می دهد. اگر فکر می کنید لباسشویی هوشمند برای خانه شما مناسب است یا خیر، با خواندن  ادامه مطلب در مورد فناوری پشت این لوازم خانگی و اینکه چگونه آنها می توانند زندگی شما را راحت کنند، بیاموزید.

واشر هوشمند و خشک کن هوشمند چیست؟

خشکشویی هوشمند همان وظایف اساسی را دارد که تجهیزات استاندارد لباسشویی دارند، با مجموعه ای گسترده از ویژگی های اضافی که باعث عملکرد بهتر آنها میشوند، از جمله اتصال. لوازم خانگی هوشمند به شبکه خانه هوشمند شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند میزان استفاده از آنها را کنترل کنید، از این ویژگی های ابتکاری نهایت استفاده را ببرید و از ابتدا تا انتها لباسشویی را ساده کنید. تامین تک چندین نکته عالی در مورد چگونگی تبدیل کردن هر خانه ای به یک خانه هوشمند سراغ دارد.

واشر و خشک کن هوشمند شما چه کاری می تواند انجام دهد؟

مانند هر وسیله هوشمند، قابلیت های دقیق لباسشویی یا خشک کن هوشمند بسته به مدل و سازنده متفاوت خواهد بود، اما ممکن است از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما به هر یک دسترسی داشته باشید و با استفاده از ویژگی هایی که شامل موارد زیر است می تواند به کاهش مصرف انرژی در خانه کمک کند.

واشر هوشمند

 • چرخه شستشو را برنامه ریزی کنید تا زمانی که برای شما مناسب است شروع کند یا چرخه را از راه دور با استفاده از دستگاه Wi-Fi خود شروع کنید.
 • وقتی چرخه شستشو کامل شد، اعلان های بلادرنگ را دریافت کنید.
 • پیشرفت بار را کنترل کنید.
 • مصرف انرژی را کنترل کرده و چرخه های شستشو را در ساعات کم مصرف به طور خودکار اجرا کنید.
 • چرخه های لباسشویی را با توجه به نوع پارچه یا اندازه بار سفارشی کنید.
 • در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیرات، هشدارها را دریافت کنید.

خشک کن هوشمند

 • توقف از راه دور و شروع چرخه خشک کردن با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود.
 • سنسورهای رطوبت طول و دمای چرخه خشک کردن را کنترل می کنند تا از آسیب دیدگی یا ساییدگی زیاد جلوگیری شود.
 • وقتی خشک شدن کامل شد، اعلان های بلادرنگ را دریافت کنید.
 • چرخه کم خشک شدن لباس باعث می شود تا قبل از رسیدن به خانه، از چروک شدن لباس جلوگیری کند.
 • برای اجرای چرخه های خشک کردن در ساعات کم مصرف، مصرف انرژی را کنترل کنید.

مزایای لباسشویی هوشمند

لباس شستن روزگاری یک کار وقت گیر بود که صاحبان خانه را ملزم می کرد ساعاتی از روزها، عصرها یا تعطیلات آخر هفته خود را به انجام این کار اختصاص دهند. صرف نظر از اینکه اتاق لباسشویی شما در کجا قرار دارد، می توانید از مزایای لباسشویی هوشمند بهره مند شوید، از جمله:

 • قابلیت های تشخیصی

تشخیص از راه دور می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و نیاز به مراجعه های متعدد برای تشخیص و تعمیر لوازم خانگی را از بین می برد.

 • چرخه های سفارشی

چرخه های لباسشویی را بارگیری و متناسب با نیازهای دقیق خود تنظیم کنید. برخی از واشرها و خشک کن ها به طور خودکار با فرم و پارچه لباس سازگار می شوند و تنظیمات خشک کن را مطابق با چرخه شستشو تنظیم می کنند.

 • به روزرسانی های وضعیت

با اتمام لباسشویی هوشمند اعلانات را دریافت کنید و در صورت لزوم چرخه را برای جلوگیری از ایجاد کپک یا چروک تمدید کنید.

 • صرفه جویی در وقت

دسترسی از راه دور به لوازم خانگی به شما آزادی کار، استراحت یا بازی را می دهد بدون اینکه به اتاق لباسشویی گره خورده باشید.

صاحبان خانه های جدید می توانند از ارزیابی وسایلی که در خرید خانه آنها گنجانده شده است و همچنین در صورت لزوم به لوازم خانگی جدید ارتقا یابند. در حالی که آینده لوازم خانگی نامشخص است، پیشرفت های نوآورانه در فناوری همچنان کارهایی مانند لباسشویی را آسانتر و کارآمدتر می کند. همین امروز با شماره 02176270028 به منظور تعیین وقت ملاقات برای تعمیر و نگهداری سریع و مطمئن لوازم خانگی با ما تماس بگیرید.

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید