اهمیت خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب

همانطور که می دانید در عصر حاضر منابع آبی ما حاوی آلاینده های زیادی همچون زباله ها، گل و لای، شن و ماسه، میکرو ارگانیزم های بیماری زا و فاضلاب های صنعتی و خانگی هستند.
این آلاینده ها در جریان تصفیه آب شهری تا حدودی از بین رفته و کمرنگ می شوند، اما نیاز به مراحل مختلف برای تصفیه آب  همچنان باقیست.
هدف از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی، بالا بردن سطح بهداشت و کیفیت آب آشامیدنی است.
بهترین روشی که به شما در انتخاب یک دستگاه تصفیه اب کمک می کند نیاز شما می باشد.
  • آیا کتری شما جرم زیادی دارد؟
  • طعم و مزه آب قبل از جوشیدن و بعد از جوشاندن مناسب ذائقه شما نیست؟
  • دارای بیماری خاصی هستید و یا از سنگ کلیه رنج می برید؟
  • ظروف مخصوص کودکان و نوزادان پس از شستن دچار لکه می شوند؟
  • آیا احتمال وجود آلودگی هایی نظیر نیترات، نیتریت، کیست، قارچ انگل و مواردی از این قبیل در آب می باشد؟
    یک دستگاه تصفیه آب استاندارد از حذف بیش از اندازه املاح مفید آب جلوگیری کرده و آبی عاری از هرگونه آلودگی به شما تحویل می دهد
از نظر اقتصادی استفاده از یک پودر خوب و با کیفیت کاملا به صرفه است اما بایستی حتما پودر خوب و اصل تهیه کنید زیرا از برخی مارک ها پودر بدون کیفیت و تقلبی وارد بازار شده است و بنابراین باید در انتخاب آنها دقت کرد

چگونه می توان وضعیت فیلترهای دستگاه تصفیه آب را بررسی کرد؟

آب سالم یک نیاز اساسی است و تقریباً برای همه به یک امتیاز تبدیل شده است. با توجه به افت کیفیت آب، نصب دستگاه تصفیه آب از اهمیت زیادی برخوردار شده است. با این حال، نصب دستگاه تصفیه آب فقط مرحله اولیه است. برای اطمینان از تأمین مداوم آب خالص، نگهداری فیلترهای دستگاه تصفیه آب ضروری است. بنابراین، در این مقاله به طور مفصل روش‌های بررسی شرایط فیلتر آب را بررسی می‌شود.

انواع فیلترها در دستگاه تصفیه آب

فیلترهای آب مهمترین قسمت های دستگاه تصفیه آب هستند. رسوب و فیلتر کربن نقش مهمی در از بین بردن ناخالصی های مختلف موجود در آب دارند. بیشتر دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار باید هر 6-8 ماه فیلترها را تعویض کنند. با این حال، کیفیت آبی که دریافت می کنید و میزان مصرف آب نیز فرکانس تعویض فیلترها را تعیین می کند. هر دو این فیلترها در مراحل مختلف انواع مختلف ناخالصی ها را از آب پاک می کنند.

فیلتر رسوب

فیلتر رسوب به تخلیه خاک و گرد و غبار از آب کمک می کند. علاوه بر این، فیلتر همچنین نقش مهمی در حفظ و محافظت از غشاهای RO از آلودگی دارد. وقتی فیلتر را در زمان توصیه شده تغییر ندهید ، آلودگی حاصل از آب خام به غشا رسیده و آبی را که به دست می آورید آلوده می کند. این می تواند منجر به تعدادی بیماری مضر شود.

فیلتر کربن

آبی که دریافت می کنیم در بعضی مواقع بوی بسیار بدی می دهد که باعث می شود آب برای مصرف مناسب نباشد. علاوه بر این، مسئولان تأمین آب در ابتکاری برای تصفیه آب قبل از تأمین آب به خانه های شما ، کلر اضافه می کنند. کلری که برای تصفیه آب استفاده می شود، بوی بدی را در آب ایجاد می کند. فیلترهای کربن نقش مهمی در از بین بردن کلر و آلاینده های مضر موجود در آب دارند. این فیلتر همچنین انواع بوهای بد را از آب خارج می کند. به همین دلیل است که حداقل سالی یک بار باید فیلتر کربن تعویض شود.

چه زمانی فیلترهای دستگاه تصفیه آب را تعویض کنیم

یک سوال متداول که بسیاری از مردم دارند این است که چه زمانی نیاز به تعویض فیلتر آب دارند؟ با توجه به این، دستگاه های تصفیه آب  دارای زنگ خطر تغییر فیلتر هستند. دستگاه های تصفیه آب این ویژگی داخلی را دارند که زنگ خطر را به صدا در می آورد و به شما نشان می دهد فیلترها را عوض می کنید. زنگ هشدار پس از حدود 700 ساعت استفاده از زمان تغییر آخرین فیلتر یا نصب، زنگ می خورد. هر زمان که زنگ هشدار قابل شنیدن باشد، زمان تعویض فیلترهای آب فرا رسیده است. اگر فیلترها در زمان تعیین شده تغییر نکنند، دستگاه تصفیه برای راحتی و امنیت کاربران از کار می افتد. دستگاه تصفیه آب تامین تک  در صورت رعایت نکات نظافت و نگهداری به راحتی کار خواهد کرد. از آنجایی که فیلترها نقش مهمی در تأمین آب سالم و تمیز شما دارند، تمیز کردن فیلترها در زمان مناسب ضروری است تا اطمینان حاصل کنید که آب آشامیدنی تمیز و سالم دریافت می کنید.

آموزش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب قیمت دستگاه تصفیه آب  تعمیر دستگاه تصفیه تعویض فیلتر دستگاه بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی دستگاه تصفیه آب آکواجوی ، رویال ، cck ،  (سافت واتر) soft water ، دستگاه تصفیه آب رومیزی سامسونگ تعویض فیلتر تصفیه آب در پردیس تعویض فیلتر تصفیه آب در جاجرود تعویض فیلتر تصفیه آب دماوند تعویض فیلتر تصفیه آب رودهن تعویض فیلتر تصفیه آب بومهن

انواع دستگاه تصفیه آب و فیلتر های تصفیه آب

انواع فیلتر و رسوب گیر پکیج

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید