تعمیر ظرفشویی در پردیس با بهترین کیفیت

تمام سعی ما بر این است تا در صورت خرابی قطعات ماشین ظرفشویی شما، آنها را تعمیر کنیم ، اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، تامین تک بعنوان تامین کننده کلیه قطعات اصلی لوازم خانگی، تضمین اصالت قطعه را به شما میدهد. تامین تک هیچ محدودیتی در تعمیر برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیر ظرفشویی بوش، ال جی، سامسونگ و… ندارد و تمام موارد بصورت تخصصی و حرفه ای تعمیر میشوند.

تعمیر ظرفشویی در پردیس

تعمیر ظرفشویی در پردیس
تعمیر ظرفشویی در رودهن
تعمیر ظرفشویی در بومهن
تعمیر ظرفشویی در جاجرود

ترفندهای نگهداری و تعمیر ظرفشویی در منزل
هر چند ماه یکبار این نکات نگهداری و تعمیر  ظرفشویی را اجرا کنید تا همیشه ظروف بدون لک و تمیزی در آشپزخانه داشته باشید.

 1. به مدت یک ربع ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنید

  یک روش تمیز کردن ساده، ریختن یک فنجان سرکه سفید در محفظه مخصوص قرص آن که معمولا در قسمت بالای درب ماشین ظرفشویی می باشد، است. سپس تنظیمش کنید تا در یک چرخه آب گرم شروع به کار کند. سرکه به طور موثری باقیمانده چربی و بوی نا را از بین می برد.

  2. ورقه ها را با رنگ مخصوص پر کنید

  با گذشت زمان،قفسه های ظروف در ماشین ظرفشویی شما ممکن است علائم فرسودگی را نشان دهد. ورقه ها و ترک ها ناخوشایند هستند و همچنین می توانند باعث ایجاد باکتری و زنگ زدگی شوند. برای درست کردن مناطق فرسوده در قسمت قفسه ماشین ظرف شویی تان، رنگ مخصوص قفسه ظرفشویی را به صورت آنلاین یا در فروشگاه های مخصوص در نزدیک منزل خود خریداری کنید.

  3. واشر درب را به منظور پوسیدگی بررسی کنید

  آیا نشتی آب در قسمت پایین یا طرفین درب ماشین ظرف شوییتان دارید؟ با کهنه شدن ماشین ظرفشویی، درز لاستیکی که به عنوان واشر درب نیز شناخته می شود، ممکن است پوسیده شده و اجازه نشت آب دهد. وضعیت واشر را کاملا بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. این نکات نگهداری ماشین ظرفشویی ممکن است در جلوگیری از هزینه تعویض زودرس ماشین ظرفشویی به شما کمک کند.

  4. سطح ظروف را قبل از چرخه شستشو کامل تمیز کنید

  اگرچه قرار دادن ظروف فوق العاده کثیف مستقیماً داخل ماشین ظرفشویی وسوسه کننده است، اما تمیز کردن ذرات باقی مانده مواد غذایی از روی ظروف در ابتدا می توانند به نگهداری ماشین ظرفشویی کمک کند. غذای جامد و مواد چرب موجود در آن می تواند بخش تخلیه دستگاه، بازویی آب پاش دستگاه و سایر اجزای آن را مسدود کند. بدتر از همه، تکه های مواد غذایی می توانند همچنان به باقی ماندن و چسبیدن به ظروف  ادامه دهند. این کار را یک عادت کنید که ابتدا هر بشقاب را تمیز کنید تا از فشار بیش از حد دستگاه خود جلوگیری کنید.

  5. تازگی ظروف با استفاده از قدرت لیمو

  بدون قرار دادن ظرف در ماشین ظرفشویی، سعی کنید چرخه کامل را با استفاده از پودر لیموناد به جای مواد شوینده اجرا کنید. اسید موجود در لیموناد قارچ ها و چربی های به جا مانده را از بین برده و باعث می شود دستگاه بوی تازه و لیمویی مانند بگیرد. همانطور که در فیلم ما مشاهده خواهید کرد، لیمو برای تمیز کردن لوازم مفید است.

  6. برنامه منظم تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی

  یکی از مؤثرترین نکات مربوط به نگهداری ماشین ظرفشویی، برنامه ریزی سرویس لوازم حرفه ای در هنگام نیاز است. تیم های محلی آقای لوازم خانگی در سراسر کشور انواع مشکلات ماشین ظرفشویی را حل می کنند، از نشت تا صداهای مزاحم. ما همچنین می توانیم به طور منظم تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی را انجام دهیم تا در وقت شما صرفه جویی شود.

آیا شما برند خاصی از ماشین ظرفشویی را تعمیر میکنید؟
خیر تمامی برندهای معتبر از جمله بوش ، ال جی ، دوو ، سامسونگ ، زیمنس و.. توسط متخصصین مجرب و حرفه ای تامین تک تعمیر میشوند.
آیا شما فقط در تهران خدمات تعمیر دارید؟
پردیس ، بومهن ، رودهن، تهران، دماوند … از جمله مناطقی است که ما میتوانیم بصورت حضوری خدمات تعمیر ظرفشویی در منزل را ارائه کنیم. اما اگر در تهران و یا مناطقی که ما پشتیبانی میکنیم، حضور ندارید میتوانید با مراجعه به سایت های نمایندگی برند ماشین ظرفشویی خود، از سایر تعمیرکاران مجاز در شهرخودتان نیز کمک بگیرید. نمایندگی های سامسونگ نمایندگی های بوش و….
آیا ضمانت تعمیر به من میدهید؟
بله حتما. تامین تک به شما 180 روز ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی میدهد. ما به متخصصین حرفه ای و مجرب خود و کار آنها ایمان داریم پس با اعتماد میتوانید تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به ما بسپارید.
آیا تامین تک خدمات حضوری هم دارد؟
بله، برای راحتی در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی و ماشین ظرفشویی به مشتری، تامین مختصصین خود را در سریع زمان ممکن به ادرس شما میفرستد تا دستگاه شما را تعمیر کنند.

منتظر تماس شما هستیم، حتما با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.

خدمات مرتبط تعمیر لوازم خانگی

تعمیر یخچال در پردیس

تعمیر یخچال در پردیس

تعمیر لباسشویی در پردیس

تعمیر لباسشویی در پردیس

تعمیر کولر گازی در پردیس، رودهن ، بومهن، جاجرود و دماوند

تعمیر کولر گازی در پردیس رودهن بومهن جاجرود و دماوند

تعمیر پکیج در پردیس

تعمیر پکیج در پردیس

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید