در صفحه اموزش ماشین لباسشویی در مورد برخی موارد خرابی که توسط خودتان قابل حل شدن هست، آموزش داده ایم اما اگر نیاز به تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دارید، از فرم تماس این صفحه استفاده کنید.

برخی موارد که در ان صفحه توضیح داده ایم :

تامین تک، یک تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر لوازم خانگی است.

ماشین لباس شویی شما هر برند معتبری که باشد، متخصصین ما به صورت حرفه ای و تخصصی آنرا تعمیر کرده و برای شما نصب خواهند کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی چگونه است:

در صفحه عیب یابی ماشین لباسشویی و راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی برخی موارد خرابی که میتواند توسط شما و بدون نیاز به متخصص، برطرف شود را نوشته و شما را راهنمایی کرده ایم تا دستگاه خود را تعمیر کنید. اما اگر مشکل شما، غیر از موارد اشاره شده هست و نیازمند تعمیرکار تخصصی در پردیس ، رودهن ، تهران، دماوند، … هستید تامین تک با تکیه بر تجربه، دانش و مهارتی که در طی 20 سال ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی به شما همراهان گرامی، بهترین و حرفه ای ترین گزینه شما برای اعتماد و سپردن ماشین لباسشویی خود میباشد.

ممکن ماشین لباسشویی شما، به دلیل نصب غیرمجاز، خرابی قطعات ، ضربه دیدگی و… نیازمند تعمیرات باشد، مانند زمانی که ماشین لباسشویی روشن نمیشود، ماشین لباسشویی بوی بد میدهد و… مطمئن باشید تامین تک با متخصصین حرفه ای دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد.

تمام سعی ما بر این است تا در صورت خرابی قطعات ماشین لباسشویی شما، آنها را تعمیر کنیم ، اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، تامین تک بعنوان تامین کننده کلیه قطعات اصلی لوازم خانگی، تضمین اصالت قطعه را به شما میدهد.

 

 • آیا ما برند خاصی از ماشین لباسشویی را تعمیر میکنیم؟
  • خیر، تمامی برندهای معتبر از جمله بوش ، ال جی ، دوو ، سامسونگ ، زیمنس و.. توسط متخصصین مجرب و حرفه ای تامین تک تعمیر میشوند.
 • آیا شما فقط در تهران خدمات تعمیر دارید؟
  • پردیس ، بومهن ، رودهن، تهران، دماوند …. از جمله مناطقی است که ما میتوانیم بصورت حضوری خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل را ارائه کنیم. اما اگر در تهران و یا مناطقی که ما پشتیبانی میکنیم، حضور ندارید میتوانید با مراجعه به سایت های نمایندگی برند ماشین لباسشویی خود، از سایر تعمیرکاران مجاز در شهرخودتان نیز کمک بگیرید. نمایندگی های سامسونگ نمایندگی های بوش و….
 • آیا ضمانت تعمیر به من میدهید؟
  • بله حتما. تامین تک به شما 180 روز ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی میدهد. ما به متخصصین حرفه ای و مجرب خود و کار آنها ایمان داریم پس با اعتماد میتوانید تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.
 • آیا تامین تک خدمات حضوری هم دارد؟
  • بله، برای راحتی در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی و ماشین لباسشویی به مشتری، تامین مختصصین خود را در سریع زمان ممکن به ادرس شما میفرستد تا دستگاه شما را تعمیر کنند.

منتظر تماس شما هستیم، حتما با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.

تامین تک هیچ محدودیتی در تعمیر برندهای ماشین لباسشویی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، آیسال ، سامسونگ، کنوود ، حایر و… ندارد و تمام موارد بصورت تخصصی و حرفه ای تعمیر میشوند.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید