اگر نیاز به تعمیرات تخصصی پکیج و نیازمند تعمیرکار تخصصی در پردیس ، رودهن ، تهران، دماوند، … هستید تامین تک با تکیه بر تجربه، دانش و مهارتی که در طی 20 سال ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی به شما همراهان گرامی، بهترین و حرفه ای ترین گزینه شما برای اعتماد و سپردن ماشین لباسشویی خود میباشد.

ممکن ماشین لباسشویی شما، به دلیل نصب غیرمجاز، خرابی قطعات ، ضربه دیدگی و… نیازمند تعمیرات باشد، مانند زمانی که ماشین لباسشویی روشن نمیشود، ماشین لباسشویی بوی بد میدهد و… مطمئن باشید تامین تک با متخصصین حرفه ای دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد.

تمام سعی ما بر این است تا در صورت خرابی قطعات پکیج شما، آنها را تعمیر کنیم ، اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، تامین تک بعنوان تامین کننده کلیه قطعات اصلی لوازم خانگی، تضمین اصالت قطعه را به شما میدهد.

 

 • آیا ما برند خاصی از ماشین لباسشویی را تعمیر میکنیم؟
  • خیر، تمامی برندهای معتبر از جمله ایران رادیاتور، بوتان ، بوش و.. توسط متخصصین مجرب و حرفه ای تامین تک تعمیر میشوند.
 • آیا شما فقط در تهران خدمات تعمیر دارید؟
  • پردیس ، بومهن ، رودهن، تهران، دماوند …. از جمله مناطقی است که ما میتوانیم بصورت حضوری خدمات تعمیر پکیج در منزل را ارائه کنیم. اما اگر در تهران و یا مناطقی که ما پشتیبانی میکنیم، حضور ندارید میتوانید با مراجعه به سایت های نمایندگی برند پکیج خود، از سایر تعمیرکاران مجاز در شهرخودتان نیز کمک بگیرید. نمایندگی های سامسونگ نمایندگی های بوش و….
 • آیا ضمانت تعمیر به من میدهید؟
  • بله حتما. تامین تک به شما 180 روز ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر پکیج میدهد. ما به متخصصین حرفه ای و مجرب خود و کار آنها ایمان داریم پس با اعتماد میتوانید تعمیر پکیج خود را به ما بسپارید.
 • آیا تامین تک خدمات حضوری هم دارد؟
  • بله، برای راحتی در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی و پکیج به مشتری، تامین مختصصین خود را در سریع زمان ممکن به ادرس شما میفرستد تا دستگاه شما را تعمیر کنند.

تامین تک هیچ محدودیتی در تعمیر برندهای پکیج از جمله تعمیر ماشین لباسشویی ایران رادیاتور، بوتان ، بوش و… ندارد و تمام موارد بصورت تخصصی و حرفه ای تعمیر میشوند.

میتوانید برای تماس با ما و دریافت مشاوره رایگان، از طریق پل های ارتباطی زیر در تماس باشید.

ما در پردیس و بومهن و رودهن و دماوند خدمات تعمیر پکیج را بصورت حضوری ارائه میدهیم

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید